Ligging
Aan de voet van de Mount Kenya.
Accommodatie
120 charmante en moderne kamers incl. suites en hutten. U kunt kiezen uit 4 types kamers en 4 types suites. Alle kamers hebben een badkamer met douche, lavabo en toilet, haardroger, safe, minibar en koffiezet.
Faciliteiten
Transfer service, kranten, wasservice, zwembad, business center, lounges, bars, restaurant, terras, golf
Eten & drinken
In het restaurant met terras, kunt u ontbijten, lunchen en dineren. In de Zebar lounge kan u genieten van een kop thee in de namiddag. De Pool bar serveert u kleine snacks, verfrissende dranken en outdoor lunches. U kunt ook in uw kamer dineren of op speciale plaatsen in de omgeving (op aanvraag).
Activiteiten
Mountainbike, trektochten, paardrijden, bowling en croquet, game drive, kameelsafari, vissen, rafting, natuurwandeling, vogels spotten