Live2travel

La Palmeraie

  • Uniek boetiekhotel in Moorse stijl


Ligging

Aan het prachtige zandstrand van Palmar, aan de oostkust van Mauritius. Het hotel is smaakvol ingericht in Moorse stijl.

Accommodatie

De 60 kleurrijke kamers zijn verdeeld in drie categorieën: 28 superior kamers (33 m²) met tuinzicht, 29 deluxe kamers (33 m²) aan het strand en 3 suites (41-47 m²) voor ultieme luxe en comfort. Alle kamers zijn voorzien van een kingsize bed, airconditioning, badkamer met douche en toilet, haardroger, minibar, kluis, telefoon, satelliet TV en DVD, internet en balkon. De deluxe kamers en suites beschikken ook over een espresso machine en IPod-station. Er zijn communicerende kamers beschikbaar op aanvraag.

Faciliteiten

Zwembad, wasserijservice, fax/kopie, Wifi in de publieke ruimtes, Le Mogador Spa, souvenirwinkel, excursiedesk, miniclub (3-10 jaar).

Eten & drinken

U heeft keuze uit het restaurant Le Shéhérazade (oosterse en westerse gerechten) en Le Momo’s (Marokkaanse specialiteiten). Overdag kan u in de Oasis Bar terecht voor snacks, 's avonds biedt het kleurrijke cocktails en avondanimatie.

Activiteiten

Gratis: kajakken, glasbodemboot, snorkelen, windsurfen, zeilen, waterfiets. Betalend: massages en spabehandelingen, waterskiën, diepzeevissen, catamarancruise, speedboot, duikcentrum (PADI & CMAS) op 10 varen van het hotel.



Prijsbijlage weergeven



La Palmeraie La Palmeraie La Palmeraie La Palmeraie