Live2travel

Wolwedans


Namibië weergeven op een grotere kaart

Ligging

Wolwedans “waar de wolven dansen” ligt in het NamibRand Reservaat op 400km van Windhoek en 60km van Sossusvlei. Dit reservaat, liefst 180.000 hectare groot, herbergt 5 intieme lodges, die waarschijnlijk het meest tot de verbeelding spreken van alle slaapplaatsen in Namibië. In deze regio, met zijn werkelijk oogverblindend mooie en dramatische landschappen, kan je perfect tot rust komen. Het is de thuis van heel wat dieren, die zich aan de droge omstandigheden van deze halfwoestijn hebben weten aan te passen. Omwille van het afgelegen karakter van Wolwedans, raden we hier absoluut twee overnachtingen aan. Om je een idee te geven van de onmetelijkheid van dit natuurpark: vanaf de toegangspoort is het langer dan een half uur rijden tot aan de receptie, waar je auto achterblijft, en je per 4x4 naar je lodge wordt gebracht (afhankelijk van de lodge waar je verblijft krijg je dan nog een rit van 20 minuten tot 2 uur door een prachtig landschap voorgeschoteld).

Accommodatie

De toenmalige boerderij ‘Wolwedans’ is volledig omgebouwd tot de luxueuze Dunes Lodge, bovenop een duinplateau. De lodge beschikt over 9 ruime chalets opgetrokken uit hout en canvas, met volledig uitgeruste badkamer en privé – terras. De exclusieve Mountain View Suite ligt middenin het duinenlandschap. Hier geniet u van het maximum aan privacy en luxe. De suite bestaat uit een kingsize bed, douche, WC, patio, hangmat, lounge, bar, open keuken en centrale veranda met sterren kijkbed. Op wandelafstand ligt de Dunes Lodge, en hier geniet je van de heerlijke keuken, lounge bar en zwembad.
Het Dune Camp ligt aan de voet van een 250 m hoge duin, en herbergt maximaal 12 gasten in zeer comfortabele tenten met badkamer. Dit kamp is uitermate geschikt voor de dynamische reiziger. Twee overnachtingen is een minimum, en een safaritocht met pic-nic is steeds inbegrepen.
Het Boulders Camp is de meest recente en luxueuze lodge van Wolwedans. Maximaal 8 gasten slapen er in 4 zeer comfortabele en ruime tenten. Deze lodge ligt op 45 km van de receptie van Wolwedans in het verbluffend mooie zuidelijke deel van het Namib Rand reservaat.
Het Private Camp is de meest exclusieve lodge van Wolwedans, omdat er slechts maximaal 4 gasten kunnen verblijven in twee luxueuze suites. Privacy en rust is hier het sleutelwoord.

Faciliteiten

Lounges, bibliotheek, zwembad en zonneterrassen.

Eten & drinken

Overal een exquisiet en intiem restaurant, wijnkelder, bar.

Activiteiten

Wandelingen (begeleid) al dan niet met een overnachting in de woestijn, safari’s, luchtballonvaart, panoramische vluchten, bezoek aan NamibRand Reservaat, picknick bij zonsondergang, Sossusvlei.



Prijs pp. in euro in tweepersoonskamer

Prijs per pesoon per nacht in euro
Dune Camp Dubbel Single

01/11/11 - 31/12/11

357 491
01/01/12 - 31/10/12 376 517
Dunes Lodge
01/11/11 - 31/12/11 472 652
01/01/12 - 31/10/12 475 654
Mountain View Suite
01/11/11 - 31/12/11 587 813
01/01/12 - 31/10/12 562 778
Boulders
01/11/11 - 31/12/11 587 813
01/01/12 - 31/10/12 552 815
Inbegrepen in de prijs: alle maaltijden, lokale dranken, parkgelden, alle activiteiten in Wolwedans (uitgezonderd luchtballon en scenic flight)



Live To Travel Voordeel: derde en alle daarop volgende nachten: 50% korting

Wolwedans Wolwedans Wolwedans Wolwedans Wolwedans